web analytics

Вперше зафільмовано великодку, якій 17 років

Іноді на те, щоб знайти великодку влучно заховану творцями гри ідуть роки. Іноді знайти її виходить, а от зробити скріншот чи відео гравець чи то забуває, чи то не думає і великодка стає міською легендою про яку точаться багаторічні дискусії. Саме так вийшло з інді-грою далекого 2005 року Ping! від культової у вузьких колах контори CC & SH, великодку в якій остаточно підтвердили лише через 17 років після релізу. Почалося все з того, що відомий австралійський YouTuber та ґеймер-розслідувач Джеймс з каналу The Easter Egg Hunter знайшов на TV Tropes згадку про великодку, про яку раніше ніде інформації не бачив. З’вязавшись з розробником гри Стівеном Гантом (власне SH в назві студії), Джеймс отримав чітки інструкції як знайти секрет: повністю пройти гру, клікнути на конкретний блок на титрах, а потім на конкретний піксель біля другого напису назви там само (між іншим, цікаво що передує випадковому віднайденню таких секретів — звичка клікати на все яка у багатьох залишилась з point-and-click ігор 1990-х?..).

Результат можна споглядати на свіжому відео про страшні великодки (з 03:28), але слід попередити, що слово “страшні” тут виведене не дарма, бо великодка, як мінімум, діє на нерви. Як і всі інші в цьому відео, в той чи інший спосіб.

В самій грі великодка діє на нерви ще більше, адже єдиний спосіб виключити цей далеко не тихий жах — викликати диспетчер завдань Windows і закрити гру через нього. Тим, хто вміє читати китайську буде ще більш не по собі, адже глючний меседж по черзі показує “Ви вмерли” і “Всі вмерли” (що з одного боку і розповсюджене формулювання з точки зору відеоігор, а з іншого виглядає в цьому конкретному контексті якось страшнувато). Ніякого глибинного сенсу за цим жахастиком насправді немає — одного разу Гант випадково створив луп зі звуку смерті боса в грі і вирішив що таке гріх десь не використати, а де і як само вирішив тому що є шанувальником японської франшизи “Дзвінок” (Ringu). Ймовірно, що асоціація прийшла йому в голову через співзвучність англомовної назви “Дзвінок” (The Ring) з назвою його гри.

TMNT Donatello

Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA

На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

В Return to Monkey Island знайшли першу великодку

Battlefield: Hardline кепкує з CoD: Advanced Warfare

Три унікальні анімації перезарядки у Battlefield Hardline

Квентін Тарантіно схвалює “Джокер: Божевілля на двох”, а справи у фільма не настільки погані, як здається

Joker: Folie à Deux

В лавах ЗСУ загинув Михайло Мовчан, звукорежисер та інженер кінопоказів кінотеатру “Жовтень”

BioWare зосередиться на Mass Effect 5, замість підтримки контентом Dragon Age: The Veilguard

dragon age veilguard

У Vampire Survivors з’явилася українська локалізація

p.ua.vampire survivors

Метроїдванія Cookie Cutter отримає українську локалізацію

p.ua.cookie cutter

Популярне